Hakkımızda

2008 yılında; temelleri atılan STR Dijital Ankara/Türkiye merkezli kurulmuş, dijital baskı sistemleri alanında faaliyete başlamıştır.Bunun yanında tekstil segmenti mobilya ve promosyon grubunda baskı yapan makina ve materyallerin tedariğini de yapmaktadır.

STR Dijital , baskı sistemleri alanındaki bilgi,birikim ve deneyimlerini kullanarak müşterilerine en doğru ve en kaliteli hizmeti sunmayı hedefler.Dijital baskı alanında dünya markası olmuş firmaların Türkiye’deki distribütörlüğünü üstlenerek müşterilerini kaliteyle buluşturmuştur.

Sublimasyon yazıcılar, mürekkepler, masa üstü baskı presleri, ahşap HDF plakalar,özel kesilmiş HDF ürünler(saat,bardak altı,magnet,yaka kartı vb.), alüminyum metaller, beyaz ve sihirli kupa bardaklar,sublimasyon puzzle(yapboz), büyük ebat 2000-1000-500 parçalık puzzle (yapboz), plaket kutuları madalyonlar, sublimasyon mouse pad, geniş format tekstil baskı makinaları,geniş format presler, litrelik sublimasyon jel ve normal mürekkepler, makine yedek parçaları, rulo sublimasyon kağıt ürünleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Kalitemizden, servisimizden ve arge çalışmalarımızdan ödün vermeden,kullanıcılarımıza en üstün hizmeti sunmak tek prensibimizdir. 7/24 online teknik servis desteğimizle müşterilerimize beklentileri doğrultusunda hızlı ve pratik çözümler sunmak,sektörün ihtiyaçlarını doğru şekilde anlayarak yeni ürünlerin teminini sağlamak ve en önemlisi de müşteri odaklı çalışmalarımız hedeflerimizdir.

Sürdürülebilir büyüme, açık ve güvenilir davranma, yenilikçilik, öncülük ve liderlik, kalite en büyük değerlerimizdir.

Yüksek kaliteli, yenilikçi ürünler geliştirerek, insan sağlığına zararlı etkiler yaratmayan malzeme tedariği gerçekleştirmek misyonumuz arasındadır.

Ürünlerimizde farklı yaklaşımlar sunmak ,Türkiye ekonomisi içerisindeki payımızı yüksek sevilere çıkarmak vizyonumuza ulaşmamızdaki en büyük adımdır.

Misyonumuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam metus diam, ultricies at placerat ut, tincidunt ullamcorper mi. Vestibulum in gravida erat. Sed eu elit auctor, interdum turpis in, pharetra turpis.

Vizyonumuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam metus diam, ultricies at placerat ut, tincidunt ullamcorper mi. Vestibulum in gravida erat. Sed eu elit auctor, interdum turpis in, pharetra turpis.

Yerel Çözüm Ortağınız

Siz nerede olursanız olun yerel ve hızlı çözüm ortağınız var. Destek taleplerinize maksimum 1 gün içinde cevap veriyoruz. İster destek talebi için bizi arayın, isterseniz canlı destek hattına başvurun yada sosyal ağlardan bizimle iletişime geçin.