Sign blog

Promosyon Show 2019

25 - 28 Eylül 2019 tarihleri arasında, Digital baskı devlerinin ve sektörün en büyük promosyon fuarının buluştuğu, Promosyon Show İstanbul 2019 fuarında. STR Dijital A.Ş. olarak Salon 2 / B-5 standımızda siz değerli misafirlerimizi ağırlayacağız.

Hangi Makineleri Tanıyacağız?

Fuarda bir çok baskı cihazını sizlere tanıtacağız, Başlıcaları;

Gongzheng 60X90 UV Flatbed Baskı Makinesi

Cam Kristal, Madalyon, Kalem, Çakmak, USB Bellek, Ajanda, Defter, Deri, Plastik Açacak gibi promosyon ürünleri dışında Alüminyum Levha, Ahşap, Köşebent, Organik tahta, Seramik vb. diğer ürünlerede baskı imkanı. Aynı zamanda döner aparat sistemi ile cam şişe, termos, bardak gibi oval ürünlerede baskı yapabilirsiniz.

Gongzheng Baskı Makinesinin Tüm Detayları İçin Tıklayın

Dilli UV Baskı Makineleri

Hybrid LED – UV Baskı Makinesi Kolay kullanımı, yüksek baskı hızı ve üstün baskı çözünürlüğü ile öne çıkan yeni Dilli NeoEarth rakiplerine oranla daha uygun baskı maliyetleri ile öne çıkıyor.

Mutoh UV Flatbed Baskı Makinesi

En ince ayrıntılı çizimlerinizi dahi, net bir şekilde baskı yüzeyine uygulayabilir. Epson Dx7 kafa ile kullanıma sunulan Mutoh 626 UF 8 Kanallı Piezo, 180 Nozzle X 8 satır, 3.8pl ile 28pl arası değişken Pikolitreye sahiptir. Mutoh Baskı Makinesinin Tüm Detayları İçin Tıklayın

Yerel Çözüm Ortağınız

Siz nerede olursanız olun yerel ve hızlı çözüm ortağınız var. Destek taleplerinize maksimum 1 gün içinde cevap veriyoruz. İster destek talebi için bizi arayın, isterseniz canlı destek hattına başvurun yada sosyal ağlardan bizimle iletişime geçin.