Nedir?

3D Sublimac Vakum Cihazı İle Sublimasyon Baskıları Çok Daha Kaliteli Alabilirsiniz

3dsublimac
Kaliteli

Eşsiz Tıpkı Fikirleriniz Gibi

3D Sublimac kararlı yapısı ile materyallerinize, transfer edilen renkleri iki kat daha kaliteli verir.

Endüstriyel

Tasarım konusunda endüstriyel çalışmalar düşünülerek üretilir. Haznesinde 20 kupaya aynı anda baskı verebilirsiniz.

Kaliteli

Boyanın katı halden gaz haline geçme esnasında, hava kaybı yaşamaz. Boya metaryale baskı olduğu için renkleri daha kaliteli alırsınız.

Kolay Kullanım

Kolay arayüzü sayesinde, kullanıcıya gereksiz tuş kombinasyonu vermez. Yapılmak istenilen hareketi kullanıcı rahatlıkla yapabilir. Ayrıca video eğitim setleri her geçen gün güncellenir.

Güçlü

Güçlü yapısı ile gün boyunca cihaz hiç durmadan baskı yapabilir ve bu durum cihazın ömrüne hiç bir şekilde zarar vermez. 8 Saat içerisinde 760 kupa baskısı yapılarak test edilmiştir.

Canlı Renkler

Aklınızdaki Fikirleriniz Canlanır

Telefon kapakları sert ve sublimasyona uygun olması şartı ile keskin ve oval köşelere de baskı yapabilirsiniz. UV cihazlarında ki mantık genel de düz yüzeye baskı yapmaktır. Ancak 3D Sublimac oval ve sert köşelere de baskı yapma özelliğine sahiptir.

8DK

Süre

160°

Derece

94%

Verimlilik

Kaliteli

Süblimasyona Uygun Tüm Materyallere

Ürün ayırmaksızın sublimasyona uygun tüm ürünlere baskı imkanı sağlar. Tarafımızca test edilir ve eğitim kipi sizlere yayınlanır. Özellikle cam saatler alınan kaliteli baskısı ile şaşırtıcı güzellikler ortaya çıkar...

8DK

Süre

160°

Derece

94%

Verimlilik

Farklılık Yaratır

Baskılarınızdaki Farklılığı Sizde Keşfedeceksiniz

Sublimasyona uygun kupalarınız ile müşterilerinizi şaşırtın. Büyük haznesi ile aynı anda 20 kupaya eşdeğer baskı alabiliyorsunuz.
Mugs

Yerel Çözüm Ortağınız

Siz nerede olursanız olun yerel ve hızlı çözüm ortağınız var. Destek taleplerinize maksimum 1 gün içinde cevap veriyoruz. İster destek talebi için bizi arayın, isterseniz canlı destek hattına başvurun yada sosyal ağlardan bizimle iletişime geçin.